Slide

Trenger du hjelp eller veiledning til ditt neste prosjekt? Ikke nøl med å kontakte oss. Vi hjelper gjerne uansett om du ønsker oss som underleverandør eller totalleverandør.

Kontaktinformasjon

E-post: post@veste.no

Org.nr.: 917 563 888

Besøksadresse:
Strandpromenaden 8, 3187 Horten
Storgata 20, 3126 Tønsberg

Postadresse:
Strandpromenaden 8, 3187 Horten

Møt Veste
Bilde av stokke bygg ansatt
Britt Røed Lohne Daglig leder +47 994 54 500 britt@veste.no
Bilde av stokke bygg ansatt
Rune Andersen Prosjektsjef +47 909 36 779 rune@veste.no
Bilde av stokke bygg ansatt
Rikard Wisløff Nilssen Prosjektleder +47 981 23 090 rikard@veste.no
Bilde av stokke bygg ansatt
Alipate Aho Prosjektleder +47 906 39 237 alipate@veste.no
Bilde av stokke bygg ansatt
Clemens Nilsen Anleggsleder +47 414 43 124 clemens@veste.no
Bilde av stokke bygg ansatt
Edvard Leth Prosjekteringsleder +47 412 17 231 edvard@veste.no
Bilde av stokke bygg ansatt
Kari Pettersen Administrator 950 34 869 kari@veste.no